Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor klikk elképzelhető,...

Telenor klikk elképzelhető, hogy 100MB utás nem lassítják le?

Figyelt kérdés
Eggyik havromnak telenor klikk-e van és azt ályatja hogy 100 mega után semm lasítják le. Ez ihaz? mitől lehet?
2011. nov. 17. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*után
2011. nov. 17. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
* Nézd át újra, több hiba is van benne!
2011. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a klikk nem olyan, hogy 3 hónapig ingyen van? tehát az nem korlátos...csak ha a 3 hó letelt...
2011. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Telenor oldalán ezt írják:

"A havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a Telenor jogosult a sebességet a mindenkori ÁSZF-ben vállalt célértékre lassítani vagy a szolgáltatást felfüggeszteni. A sebesség-lassítás, ill. felfüggesztés a számlázási ciklus lezárultával megszűnik."


Én azt a megfogalmazást, hogy jogosult lassítani, úgy értelmezem, hogy nem kötelező ténylegesen lassítania, csak joga van erre a szolgáltatónak. Tehát ez alapján elképzelhető, hogy nem lassítanak.

2011. nov. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sheb válasza:
Igen, nem feltétlenül lassítják le. Nekem is van megrendelve a klikk szolgáltatás, ugyanúgy 100Mb, de elmentem vele 15Gb-ig, kb. Utána lassítottak :)
2011. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is 400MB-nál tartok, viszont nem merek netezni mert félek hogy majd fizetnem kell. (kártyás a teló)


10000% hogy nem kell ezért semmit fizetni?


Most karácsonykor vettük a telefont.

2012. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a szolgáltatás fix havidíjas, a havidíjnál biztos nem kell többet fizetni. Főleg kártyásoknak nem tudnak kiszámlázni.
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekeem is ugyan így van :DD nekem se lassítják lee :)) Androidos telómról korlátlanul netezem főlleg akkor ha a hálózati üzem módot át állítom GSM-röl WCDMA-raa :DD
2012. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!