Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Skate-nek milyen az...

A ZTE Skate-nek milyen az anyaghasználata és az összeszerelési minősége?

Figyelt kérdés
Egy aprócskát félek tőle mert kínai.Remélem ha párszor leejtem nem esik szét?Kb.meddig bírja.(3-4 év)? Ebbe az árkategóriába(40-45 e Ft) milyen telefont ajánlatok?
2011. nov. 17. 14:36
 1/3 A kérdező kommentje:
??
2011. nov. 17. 15:15
 2/3 anonim válasza:
Semmiféleképpen nem javaslom, ne vegyél ZTE márkájú telefont! Én vettem egy ZTE Blade típusú telefont fél éve, és 2 hónap alatt bekrepált a hangszóró (mellesleg rossz minősége miatt torzít is). Most ötödszörre viszem vissza (fél év alatt) T-mobilehoz! Egyszer bekrepált a hangszóró, a fülhallgatónak levált a burkolata, máskor nem töltött az aksi, lecserélték a töltőt, most pedig újra viszem vissza mert megint nem tölt...stb Ilyen árban ezt a mobilt ajánlom: Samsung Galaxy Ace, ugyan annyit tud és a minősége is ezerszer jobb...
2011. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és elfelejtettem említeni, hogy a nagy képernyőfelbontású képernyő annyira rossz, hogy folyton pixelhibák jelennek meg és nem hajlandóak lecserélni emiatt a telefont.
2011. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!