Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iOS 5. 0?

Android vagy iOS 5. 0?

Figyelt kérdés
Érveket is szeretnék.:)
2011. nov. 17. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Motorola defy plusz és Iphone 4 közt gondolkozok.
2011. nov. 17. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed iPhone-ra, miért a Defy+ a másik alternatíva?
2011. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elö fizuban ugyan anyi a kezdö részlet. meg a defy ütés, viz és por álló.
2011. nov. 17. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

És búvárkodni akarsz vele vagy mi? :D

Sokkal jobb telók vannak egy iPhone áráért.

2011. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak a szifont 10ért haza hozhatom. és a töbi részlet. az androidos hasonló ár katosok közt van a defy plusz. nem buvárkodni akarok vele de hoszutávra tervezem és az én környezetem elégé megviselö az elektronikus cucokat. de azért irtam be hogy mely ketö teló közt jár az agyam, hogy átláthatóbb legyen, hogy az android hogy taljeseithet rajta.
2011. nov. 17. 14:03
 6/7 anonim válasza:
nekem 6. hónapja van meg az iPhone 3Gs-em iOS 5.0.1-el perpill,semmi probléma vele:) anyumnak LG P350 android-ja van,szintén nincs vele problem,én csak aztmondom kinek mi..
2011. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése. Menj be a boltba, nyomkodd meg mindkettőt (ha már tudod melyiket választod, na az eladót kérdezd, csak telenyomná a fejed mindenféle marketingdumával) és vedd meg amelyik jobban tetszik.

De ha az én véleményem is érdekel, én az Androidot jobban szeretem, sokkal testreszabhatóbb, sok dolog van benne amit iPhone-nal csak jailbreak után tudsz megcsinálni (vagy még úgyse) és ha nem 20k-s lowend mobilod van (márpedig a Defy nem az), akkor nem is igazán akad - persze az iPhone még így is sokkal jobban optimalizált, szinte meg se röccen, ez az egyetlen amiben, hogy az iOS jóval az Android előtt jár.

2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!