Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra hogy...

Androidos telefonra hogy lehet játékot telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy xperia X8-as telefonom 2.1-es androiddal és letöltöttem hozzá pár játékot. Ezek apk formátumba vannak(ugye ilyen formátumba kell lenniük?). Még nem próbáltam meg felrakni rá, mert nem szeretném hogy valamit rosszul csináljak. Valaki elmondaná lépésről lépésre, hogy mit kell csinálni?
2011. nov. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, gépről rakod telefonra.Ez esetben a legjobb, hogy hozzádugod a géphez a telefont, azon, ha bedugod a gépbe, elvileg kiír valami kapcsolódás,bekapcsol, vagy nem tudom.De ez úgyis levan írva a használati utasításban.Miután összekapcsolódott a kettő, az SD kártyán csinálsz egy új mappát játékok névvel.Oda belerakod, majd kihúzod a gépből a kábelt.Utána,miután az sd kártyát újra felismerte a telefon, egy fájlkezelővel belemész a mappába és a kívánt alkalmazásra kattintasz.Onnantól ő feltelepíti és kész.


De ha van wifi otthon, akkor csatlakozol arra és utána a marketen nézelődhetsz.

2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen fájlkezelőt javasolsz?
2011. nov. 17. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
ES file manager,androzip Bocs, hogy ilyen későn írok, csak nem voltam netközelben.
2011. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!