Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilosok figyelem! A TMobil...

Nagy Krisztina kérdése:

Mobilosok figyelem! A TMobil Move érintőképernyős telefonunk USB csatlakozó "lábai", letörtek a mobil panelról. Feltétlenül megszeretnénk javítani, hol lehet ilyen szervizt találni, akik foglalkoznak ilyennel?

Figyelt kérdés
Mivel mechanikai sérülés, garancia nincs rá. A javítás ára a készülék kisker. értéke, kb. 43 e ft. Sajnos más készülékre sincs pénzünk.
2011. nov. 17. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Max ötezerért megcsinálja neked bármelyik elektroműszerész, vagy technikus. De az már nagyon a felső ár.

Ha sajátom lenne, megcsinálnám én is Pesten, de én még csak tanonc vagyok.

2011. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon megoldom neked 500 forintért ha csak a forrasztás törött, de ha csatlakozó kell, az is van kb 1300 forintért.
2011. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már több mobilszerviz céget megkerestem, de nem sok sikerrel. Én budapesti vagyok, a környezetemben nem ismerek elektroműszerészt, aki foglalkozna ilyen javítással. Tud valaki akár konkrétan ajánlani szervizt vagy szakembert ?
2011. nov. 18. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott! A KeletiGSM-nél visszaforrasztották az USB lábakat, sőt még kaptam egy normális Samsung töltőt is. (a régi kuka) Ajánlom másnak is! És ne higgyetek első szónak, hogy nem javítható a készülék, vegyél másikat.
2011. nov. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!