Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs (16Gb) mennyire...

Iphone 3gs (16Gb) mennyire számít újnak?

Figyelt kérdés
szeretnék egy Iphone-t és már néztem 1. generációst, de azt mondják az még elég kezdetleges..hát néztem egy 3gs-t csak az adatait nem tudom, meg hogy mennyire van lemaradva a 4s-től(aza legújabb)...?? szóval, adatok érdekelnek, meg egy vélemény róla....meg az 1. generációsról is kéne egy vélemény. mert ha azt vennék, akkor tudni szeretném hogy mennyire számít jónak ma... ??
2011. nov. 16. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Két és fél éves.

Ennyi idő alatt sokat fejlődik a mobilfónia.

Ha csak a neve miatt akarsz ilyet venni, akkor ne tedd.

Inkább egy jó kis Samsungra beruházz.

2011. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Furjadék* ***** válasza:
mihez képest? egy Motorola RAZR R hez képest egy talicsak fos a 2-3G meg a 3Gs, hardweresen.(szoftveres téren ne mejünk bele, az iOS merőben más kategória).Képernyőfelbontás az eléggé "kicsi" és kicsit lomhának hathat a 3GS a 4S melett.A 2Gről nem i sbezsélve..
2011. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!