Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az I-Phone 5 ön tényleg lesz...

Az I-Phone 5 ön tényleg lesz olyan funkció rajta hogy hologramos ki vetítés?

Figyelt kérdés
mer nem tudom hogy csak kamu mint ezen a videon is látható http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg elöre is kösszi a válaszokat
2011. nov. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szimpla parasztvakytás és kamuvideó
2011. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nevezném kamunak. Persze valószínűtlen, hogy ilyen lesz az iphone, de nem kamu. Akkor lenne az, ha azt állítaná a videó készítője, hogy ilyen lesz. De elég sok helyen le van írva, hogy ez csak egy koncepció, tehát elképzelés.
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt nem hiszem, viszont helyesírási szabályzat remélem lesz rajta...
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Ha működik majd az index, menj fel, és olvasd el, hogy prototipus van csak belőle, szóval a videó egyértelműen kamu...
2011. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, berakom a zsebembe és eltörik.
2011. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"bp1985 válasza:


Ha működik majd az index, menj fel, és olvasd el, hogy prototipus van csak belőle, szóval a videó egyértelműen kamu..."


Többet néztem ki belőletek.

Egyértelműen a videó címe is messziről világít. Onnan már csak egy lépés elolvasni a készítő leírását.

Ha nem tudtok angolul akkor a google fordító segít.

2011. nov. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
termeszetesen lesz,sot,kvfozo is lesz benne,hatcirogato es mukoromfesto(ez utobbi csak a noknek szant rozsaszin modellekben...)
2011. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!