Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c503 vagy sony ericsson...

Nokia c503 vagy sony ericsson xperia x8?

Figyelt kérdés
hasonló képességekkel rendelkeznek..mindkettőre hallok más-más típusú panaszokat.szerintetek melyik a jobb és miért?
2011. nov. 14. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

C5-03


Mert Nokia. És ha valaki tud telefont csinálni -méghozzá minőségit- akkor az csakis a Nokia. Én még nem csalódtam benne.


Üdvözlettel: Egy boldog és elégedett Nokia C5-03 tulajdonos.

2011. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. nov. 15. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem x8 van, és nem tudok róla rosszat mondani... Szeretem :)
2011. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem X8-am van és nagyon szeretem.Megbízható,könnyen kezelhetö és minöségi.Nem beszélve a C5-03-ról amin a SimbyanS60 fut.Finoman fogalmazva is a Simbyan egy nagyon elavult operációs rendszer.Van már tapasztalatom Nokia téren de a Sony ericsson telókért megéri pénzt kiadni,ellenben a Nokiákkal.
2011. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nokia c503, azért amit az első válaszoló leírt, és legfőképpen azért mert nem sony! Régebben nekem is SE-m volt és folyton lefagyott meg szar az aksija is! Az egyik ismerősöm is most cserélte le a sony-ját, mert mindig lefagyott, néha nem ismerte fel bluetooth-on a többi telót, zenehallgatás közben elkezdett sípolni néha, pedig többször is elvitték megcsináltatni. Meg a nővéremnek is folyton lefagy, neki mini proja van.


Bár a nokiáknak nem a legjobb az operációs rendszere, nem olyan rossz. Én megvagyok elégedve a c503-mal (nekem is ilyen van)! 5 megapixeles kamerája van, van rajta wifi (vagyis wlan) + tényleg nem olyan elavult az operációs rendszere, mint ahogy sokan mondják/írják!

2012. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

X8! Mert nekem ilyen van, és pozitívan csalódtam benne. Nem fagyott még le, rendesen működik. Ahhoz képest, hogy gyenge a procija, csak a flash player hiányában mutatkozott meg.

És nem utolsó sorban az Android Marketjén sokkal több app van, és azok közül is jóval több az ingyenes. Jobban ki tudod használni, mint egy Symbianos telefont.

2012. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem c503 van,de ismerem a sony x8at is.(fateromnak van)Es kezdem:1.A nokia egy bunko(a valaszt is azon irom es nem birok bevinni ekezetet)Lassu,fagy,ronda,izlestelen,az oprendszer nem olyan rossz,de osszehasonlithatatlan az androiddal,szar market,nincs ra jatek,sok mindent nem ismer fel.Viszont kocsi atment rajta es mukodik.2BUNKOFON...A szoni ezek ellentete:sokkal jobb oprendszer,alkalmazasok,hasznosabb,es a kameraja ami csak 3.mp veri a nokiat
2012. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem c503 van,de ismerem a sony x8at is.(fateromnak van)Es kezdem:1.A nokia egy bunko(a valaszt is azon irom es nem birok bevinni ekezetet)Lassu,fagy,ronda,izlestelen,az oprendszer nem olyan rossz,de osszehasonlithatatlan az androiddal,szar market,nincs ra jatek,sok mindent nem ismer fel.Viszont kocsi atment rajta es mukodik.2BUNKOFON...A szoni ezek ellentete:sokkal jobb oprendszer,alkalmazasok,hasznosabb,es a kameraja ami csak 3.mp veri a nokiat.Es sokkkkal jobb erinto kijelzo.Es az ara hajszalpontosan ugyanannyi....Na?
2012. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs a2szer kuldesert
2012. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a nokia c5 03-at válaszd mert az egy nagyon jó minőségi telefon szép csak az operációs rendszere egy kicsit elavultabb de amúgy az se rossz és nem olyan lassú a kamerája príma és van rajta nokia áruház ahonnan több ezer alkalmazás is fenn van és egy gombnyomással letöltheted amúgy nekem is c503-om telóm van és a 2011 verzióval ezt úgy lehet felismerni hogy a menü és a háttér témája neve nokia evolve alkalmazás.Én ajánlom a nokia c503 telefont.
2013. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!