Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon meg lehet változtatn...

Androidon meg lehet változtatni a lock srceent?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace-m van, 2.3.3-as gyári Androiddal. Nem akarom a romot lecserélni mert még garis, viszont a Samsung Galaxy 3 feloldóképernyője nagyon megtetszett (Valami Glass a neve) A lényeg, hogy azt írja, hogy a feloldáshoz simítsa végig az ujját az üvegen. Ilyen van a Galaxy S-en és még sok más telón, az Ace-n meg sajnos hagyták az alap Androidos csúszkát. Az volna a kérdésem, hogy romcsere nélkül rá lehetne valahogy varázsolni?


Köszönöm!


2011. nov. 12. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Widget Locker. Marketen fent van 681Ft-ért, vagy letöltheted valahonnan a netről ingyen is. Több féle lock screent is be lehet rajta állítani. Van az alap Samsungos is amit te is szeretnél, a HTC féle régi feltolós és az új gyűrűs is, az iphone stílusú, meg ilyenek.
2011. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jó program, de az pont nincs benne, ami nekem kéne. Az iPhone-os meg a HTC-sek megvannak, de aza fajta Samsungos, amikor az egész képernyőt kell félretolni sajnos nincs. Vagy csak én nem találom?
2011. nov. 13. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy te nem találod, vagy az újabb verzióból kihagyták. Utoljára kb. fél éve volt fent nekem ez az alkalmazás. Akkor volt ilyen benne. Igaz nem írt ki semmi olyasmit, hogy "Húzd el a feloldáshoz" de amúgy full ugyan olyan volt mint a Samsungos. Csak idegesített, hogy hol a gyári lock screen-t hozta be hol pedig a widget lockerrel beállítottat így aztán törlés lett a vége.
2011. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Esetleg arra nem emlékszel, hogy mi volt a téma neve?

Nekem most ezek vannak:

- android

- honeycomb

- ics

- iphone

- miui

- moto

- rotary

- sense

- sense 3


És ugye ilyet szeretnék: [link]


A puzzle nem fontos :))

2011. nov. 13. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszul mondtam. Bocs. Csak már keverem ezeket az alkalmazásokat. Szóval megnéztem mégegyszer ezt a widget lockert, és rájöttem, hogy nem is ez volt az. Kerestem egy kicsit és megtaláltam a LockBot-ot. Na ez az amiben be lehet állítani a Samsungosat is.
2011. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! Viszont azthiszem inkább maradok a gyári csúszkásnál, mert mint ahogy írtad nem mindig jelenik meg a beállított locksreen.
2011. nov. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!