Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Google Nexus S-en...

A Samsung Google Nexus S-en van Gorilla Glass? Mondja valaki hogy igen.

Figyelt kérdés
nekem galaxy ace-em van azon van gorilla glass és sose karcolódik meg.
2011. nov. 11. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nexus S-n nincs, Samsung Galaxy S-en van, bár kb a teló ugyanaz, csak a Nexus S-en van vaku. Lehet, hogy igen, de a listán nincs rajta. Ez hülyeség, hogy sose karcolódik meg. Nekem DEFYom van, és a bal felső sarokban van egy kis karc. Meg lehet karcolni, csak nem annyira könnyen mint másik kijelzőt.
2011. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja énis ezt vettem észre az ace-men

akkor tehát leeht hogy van rajta gorilla glas?

2011. nov. 11. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem nincs.
2011. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet van, de érdeklődj másik oldalon, ahol szinte csak azzal a telefonnal foglalkoznak. Ott tudnak mondani értelmeset is. Amúgy nekem s2-m van, de még nem karcolódott meg. Am meg körömmel sztem nem lehet megkarcolni.
2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 és 2. válaszoló vagyok: Körömmel nem. Nekem a kavicságy megkarcolta egy picit, mint írtam. Kb. 1 méterről leesett pont bele a közepébe. :D
2011. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vann rajta gorilla glass felhívtam ahol venni szeretném
2011. nov. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!