Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni a telefonommal?

Mit tudok tenni a telefonommal?

Figyelt kérdés
Osztálytársam megpróbálta feltörni a billentyűzárját a Samsung telefonomnak. Beállítottam rajta egy mintát, azt kell lerajzolni és akkor felold. 5x próbálkozott, rosszul és ráment arra hogy elfelejtett minta. Kihozott egy olyan oldalt ahova be kell írni egy e-mail címet meg jelszót, google-os profilhoz. Semmit sem fogad el. Nem tudom használni a telefont, mit tudok kezdeni vele?
2011. nov. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Androidos telefonnál elég alap dolog lenne ha első használatkor megadod a google fiókod adatait. Így ha ilyen történne akkor beírod a már megadott fiók adatait és beenged a rendszer.

Akkor amit tehetsz, hogy kikapcsolod a telefont, aztán úgy kapcsolod be, hogy közben a hangerő gombot felfele is nyomd. Ilyenkor elő kell jönnie a gyári recovery menünek. Itt az egyetlen használható funkció az a wipe data/factory reset lesz és pont ez az ami kelleni fog. Visszaáll minden gyári állapotra, törlődik minden a telefon memóriából.

Vagy van ez:

[link]

Itt találsz egy kódot amit a tárcsázóba beírsz akkor megcsinálja a factory resetet.

2011. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég szemtelen barátnőd van. A helyedben megjavíttatnám saját költségére. Ha elrontotta, javíttassa is meg.
2011. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ennél még nem kellett beállítani...

úgy kapcsoltam be, hogy lenyomtam a felső hangerő gombot de semmi plusz be is írtam a kódot de akkor se volt semmi :((

2011. nov. 9. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

ennél még nem kellett beállítani...

Ha nem is kéri első bekapcsolásnál de Market használatánál kéri.


úgy kapcsoltam be, hogy lenyomtam a felső hangerő gombot de semmi plusz be is írtam a kódot de akkor se volt semmi :(

Akkor próbáld meg a KIES-t. Frissítésre jó, de hátha újra tudja tenni a rendszert. Ha ez se jön be akkor marad a szerviz.

2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!