Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy ki venne/nem...

Motorola defy ki venne/nem venne és miért/ miért nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, mert nagyon drága.....
2011. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet! Akkor inkább apple iphone 4:)
2011. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg nyugodtan, mert nagyon jó telefon és az árban is megéri:)
2011. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drága és nem is olyan jó... Nem venném meg... Akkor inkább HTC desire:)
2011. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 43 ezerért vettem előfizuval a tmobilenál. aki szerint ez sok pénz egy viszonylag jó, és jól használható telefonért, az vagy nagyon csóró vagy nagyon el van tévedve.


persze vannak nála jobbak, szebbek, okosabbak, stb, de kategóriájában szerintem egy jól összerakott telefon, és külön öröm, hogy állja a vizet :)


én csak ajánlani tudom.

2011. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van és tudom ajánlani. Az a ROM, amivel szállítják viszont nagyon rossz, tegyél rá CM7-et, azzal nagyon jó kis telefon lesz belőle. Ütést és vizet tényleg jól bírja, ki van próbálva szerencsétlen véletlenek folytán.
2011. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!