Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az iPhone 3GS?

Jó telefon az iPhone 3GS?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet nem rég, és sokan cikiznek miatta, hogy mi ez a sz.r. Most ez tényleg egy rossz telefon, vagy csak irigykednek?
2011. okt. 26. 17:34
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Nem mai darab, volt nekem is. Irigykedni nem hinném, mert nem egy nagy szám a 3gs, de mindenkinek más a véleménye róla.
2011. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ne foglalkozz másokkal ha neked tetszik az a lényeg :)

Én is 3GS-t szeretnék ha egyszer Iphone-t veszek, utána néztem rendesen, jailbreakelve remek kis masina :D

17/F

2011. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Orsi26Varga válasza:
Az igaz,h nem mai gyártmány.De jó telefon,ha cikiznek miatta,ne vedd figyelembe.Keress rá,és nézd meg mennyi a tudása,külső,belső.Ott irja hány pontos.De most a kinézetét cikizik,vagy a tudását?
2011. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez relatív kinek mi a jó. Speciel nekem nem tetszik sem tudásilag, sem kinézetileg. Sokan valóban csak azért vesznek szifont, mert felakarnak vágni vele. Személyes véleményem szerint, a 3GS-nél vannak jobb készülékek, de még a 4-nél is.
2011. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért cikiznek, mert látják, hogy felvágni próbálsz vele, miközben egy nem is akármilyen új telefon árát költötted egy régire.

Jó telefon volt - 2 éve.

2011. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell, mert tetszik. Csak sokan azt mondják, hogy nem jó. Az a bajuk vele, hogy elvileg csak iPhoneról iPhonera lehet vele küldeni cuccokat, meg stb... Mondjuk nem tudom mit nem csipáznak rajta... Szóval akkor megérte megvenni? Vagy nem? :S
2011. okt. 26. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megérte-e megvenned, ezt csak te tudod. Ha szereted akkor egyértelműen igen.
2011. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem felvágni akarok vele. Egyszerűen tetszik.
2011. okt. 26. 19:19
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Igazából ár/érték arányt nézve nem éri meg egyik apple termék sem. Se a macbook, se az Imac, se az IPhone. Amit leírt valaki, irreálisan magas az ára, főleg hogy használt. 70-80 ezerért új telefont lehet venni, de az apple mindig is az árával volt kiemelkedő.
2011. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!