Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehetne tenni? (betört...

Mit lehetne tenni? (betört iphone)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tegnap sikeresen tovább törtem az egyik ismerősöm iphone-ját (megkért,hogy vigyem oda a táskáját és kicsúszott belőle) előtte már másik emberke is hagyott rajta nyomott,de én egy picit rontottam a helyzeten. A telefon úgy tört be,hogy a képernyőjénél,de nem az a rész ami legfelül van,hanem alatta. Esetleg megtudnátok mondani,hogy hívják azt a részét és,hogy mennyibe kerül a kicserélése?
2011. okt. 23. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És arról te tehetsz, hogy úgy volt bedobva a táskájába hogy kicsúszhatott belőle? Te teszel szivességet, hogy odeviszed a táskáját, és rád akarja varrni a kártérítést? Ne hagyd magad, ez nem a te sarad.
2011. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vidd el szervizbe és ott megmondják jobbat nem tudok mivel ezt nem otthon kéne megszerelni!
2011. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem otthon szeretném megszerelni természetesen... Csak vasárnap van,pláne huszonharmadika. És körülbelüli árat szeretnék csak tudni,mert így is tiszta ideg vagyok,hogy akármennyi pénzt hogy szedek rá össze... És csak nem mondhatom neki,hogy "a te táskád volt,miért nem mentél oda érte". Én ejtettem ki...
2011. okt. 23. 09:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony többtízezer Forint lesz. És maximum felezzétek az árát. Az egészet semmiképpen ne te fizesd ki. Egyrészt az ő felelőssége vigyázni a cuccaira, másrészt amúgy is törött volt már.
2011. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hehe jó nagy madár vagy ha kifizeted... igen jó mélyen benyúlhatsz a zsebedbe,5 számjegyű összegekre gondolj.
2011. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bp1985 ***** válasza:
25-45 környékén van egy kijelző, attól függ, melyik iphone. De téged csicskáztat, majd kifizetteti veled a kárt? Valóban, jó nagy madár van, azért, mert cipeled a táskáját, meg kifizetsz egy olyan kárt, amihez semmi közöd.
2011. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem fizetném ki , max ha én kértem volna el a telefont és ugy törik el . DE ÍGY nehogy kifizesd!! mond meg neki , hogy legközelebb cipeltesd mással a holmijaidat. De Bp nek igaza van 20-40 körül van attól függ hol csináltatod és , hogy Iphone 3/3gs , 4 (vagy esetleg 4gs)
2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy én csak tovább repesztettem ugye... ellőttem meg az egyik tanara leejtette és ő azt mondta,hogy kifizeti neki... És így - havi öt ezer forintos zsebpénzből- igencsak sokáig tartana kifizetni. Istenem,most aztán nagyon sz'rul érzem magam... Még anyámnak sem mondtam... szegénynek van elég gondja nélkülem is. Pláne a csajszi táskája nyitva volt és úgy csusszant ki... Szóval szerintetek felezzem azzal a tanárral? Vagy mi? Ekkora sz'rban eddig még nem voltam...
2011. okt. 23. 21:49
 9/11 bp1985 ***** válasza:
-gratulálok, egy csaj ugráltat, te meg tövig benyalsz neki. Ha apuci megvette neki, most vegyen bele új kijelzőt is a kislányának, mert képtelen rá vigyázni. Miért akarod te kifizetni?
2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké. A szituációba nem láttok bele. Én is csaj vagyok,vele egykorú tini.
2011. okt. 23. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!