Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés
Nem értek nagyon a telefonokhoz, de egy olyat szeretnék (lehetőleg okostelefon) amely nem kerül többe 30 ezernél. Nekem az a lényeg, hogy mp3 lejátszására alkalmas legyen, bővíthető memóriával, rádióval. Igazából különösebb igényem nincs, de jó lenne ha az aksi bírná legalább 2-3 napig aktívabb zenehallgatás mellett.
2011. okt. 22. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
30 alatt csak a Telenor One Touch elfogadható. Azt meg ne várd egyik okostelefontól se, hogy zenehallgatás mellett 2-3 napot kibír.
2011. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sony Ericsson Xperia X8 De az aksija nem hiszem h bírná. viszont nagyon jó teló.
2011. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekre az igényekre szerintem tök fölösleges egy okostelefon.
2011. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan köpködni fognak, de nekem a SAMSUNG S5230-am van!

Nem okostelefon, nem egy nagy szám,de naponta 8óra folyamatos zenehallgatás mellett 2napot bír!Van hogy filmeket nézek, akkor naponta tölthetem,de ha csak telefonálok, akkor meg 5-6 nap!

Mobile media converterrel BlueDRip-ből PSP magas minőségű filmet konvertálok és viszi, mint az éllat!

Drágább telefonos emberek csak néztek a minőséget és elkérték a konvertert!

Telefon Kb 10.000.-!!!

2011. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy mini
2011. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogyha neked az a lényeg, hogy tudj rajta zenét meg rádiót hallgatni,és hogy lehessen bővíteni a memóriáját, akkor NE okostelefont vegyél!Elvégre zenét meg rádiót hallgatni bármelyik olcsó mobilon is lehet, és ha te csak erre akarod használni akkor minek fizetnél plusz 10-20e forintot azért hogy okostelefon legyen? Okostelefon azoknak kell akik szeretnék játékra,internetezésre, navigálásra használni a telefonjukat.Ha neked zenelejátszásra kell, akkor fölösleges okostelefont venned!

2011. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!