Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki már frissítette a...

Valaki már frissítette a Nokia 5230-asát v50-es szoftverre? (lent)

Figyelt kérdés
És ha igen hogy? milyenek a tapasztalatok? Nekem T-mobil függő nokiám van de se ovi suite, se software updater nem talál v50 szoftvert. nokia.hu-n se írja h v50 elérhető. mások aztmondják már rég frissítettem ovi suittal. hogy tudnám frissíteni hivatalosan?
2011. okt. 22. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne. Mert a v40-es baromira instabil....ha 5x nem húztam újra, akkor egyszer se...és 2x volt szervizben rendszerhiba miatt...

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

Általános rendszerhiba

2011. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is csak nekem 3x volt szervízbe
2011. nov. 8. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:

még mindig az első vagyok...

szerviz óta csak úgy lehet az ébresztőt kikapcsolni, hogy kiveszem az aksit...mert hiába nyomom ki újra és újra zenél...pedig nem a szundin húzom el a kezem....

egy hulladék...egy kísérleti szar...nyárig szerettem, de már kifejezetten utálom. remélem a v50 javít valamit, mert ha nem, akkor váltás lesz, de nem maradok a finneknél.

2011. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát igen... nekem is ilyen telefonom van! Nem gondoltam bele hogy mi lesz ha megveszem! De viszont lenne egy kérdésem. Ha nem bej. Memóriakártyán keresztül hogyan lehet programokat felrakni a telefonra? A memókártyám hova kell rakni a cuccokat?
2011. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Install nevü mappába, utána pedig bemész a telepített fájlok mappába és telepíted.

Szörnyű nekem a telefon funkció nem működik benne...nem tudok vele telefonálni.

2011. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ŐŐ Beraktam köszi! De nincs a telón ott ahol lehet telepíteni. Akkor mit tudok tenni?
2011. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem működik minden, de ezt szerintem nem itt kell megbeszélni.
2011. dec. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!