Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone vagy T-mobile?

Vodafone vagy T-mobile?

Figyelt kérdés
Nekem a Voda jött be.
2011. okt. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a T.
2011. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Voda kevésbé cigányabb az üzletpolitika és az ügyintézés szempontjából, de a T-Mobil szerintem olcsóbb, és jobb a készülékválaszték. Valamit valamiért. Én a T-Mobilnál vagyok.
2011. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább a témobil... nem vagyok oda a té-sekért sem, de a vodánál jobbak.
2011. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem van mind2. a tmobilnál talán a percdíjak-díjcsomagok jobbak,a vodánál igen karcsú(legalábbis a kártyásnál) a díjcsomag választási lehetőséged,és relatív magas percdíjak vannak.viszont a vodánál van az hogy kapsz ingyen perceket vagy sms-eket a feltöltéseid után,sőt most lett egy új díjcsomagjuk,melyben ha eléri az 5000ft-ot a havi feltöltésed összege akkor kapsz +lebeszélhetőséget és legalább 100mb adatforgalmat.
2011. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mérlegeld, hogy akikkel általában beszélsz azok melyik szolgáltatónál vannak. A két szolgáltató hálózata azonos minőségű szerintem.
2011. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 andrejboj válasza:

Én 10 évig a Vodafonnál voltam különböző Vitamax csomagokkal. Volt Vitamax City, Vitamax Joker mint jó tarifák. Azóta elég egy oldalúan változott és rosszabb perdíjjak lettek. Igaz, most van ez a 5000 forint feltöltés esetén kapok X percet, ez jó jó, de összességében én pont amiikor feltöltöttem akkor sosem tudtam 100 percet trécselni, meg havi 5000 forint feltöltés ha számolsz akkor neccesebb.

Ezután váltottam számlásra, Vodafone Tweet díjcsomagra. Az tök jó volt benne, hogy 20 Ft-ér minden belföldít és lebeszélhettem a 2500 Ft-s díjcsomagot. És kb. csak pár százassal kellett ráfizetnem. Mindenképpen jóbban jöttem ki az előfizussal mint a kártyással. De öszinténszólván, nem beszéltem sokat. Csak éppen ami muszály és 2500 Ft!!!

Nekem egyetemistaként szúrta a csörömet, hogy ugyanazokat a számokat hívom és zéró plusz kedvezmény.

Letelt az 1 éves hűségidőm (csak sim kártya módosítás volt a Voda feltöltőkártya és előfizetés között azért).

Átmentem a T-Mobile-hoz.

Egyetemistaként 1620-at fizetek, amit hálón belül lebeszélek és barátnőmet, itthoniakat ingyen hívom. Nincs az, hogy tegyük máár le! Igaz, amikor a hálón kívül beszélek akkor 25/perc plusz, de arra meg ott van a Djuce-s kártyám (Amit még Coke Clubbon kaptam amikor még fiatal csillagok voltak). Ha meg nincs nálam akkor kibirom a 25 Ft-ot. Gyengesége, mondjuk a térető, ami hát hamar visszafordul a hegyek közül, de maximum út közben a vonatom mellőzőm a hosszabb beszélgetéseket. Amúgy már volt úgy, hogy a 3G-n stabilabb volt a hanghívás, mint 2G-n.


Mobilinternet a csomagban: Vodafone Tweet biztosított ingyen Facebook, Twitter, Neptun elérést. Csak épp soha nem tudtam használni, mert Nokiám van és azt természetesen nem olyan kijáratot használ, amelyet a Vodafone a kedvezményes adatforgalomba nem számít....

Még 2-3 éve vettem egy Relax netet 3 GB havi kerettel. Gyakorlatilag amikor házon kívül vagyok (nagyszülők, elutazom) akkor nagyon jól jön. Nyáron vettem egy 3G-s wifis modemet. Megosztom: van net a mobilon 3-4 órát bír, amúgy meg lekapcsolom.. Ha meg lemerül és kell gyorsan a menetrend a Like díjcsomagom bíztosít 50 MB-t. Kész.

A mobilnetért 2450 Ft-ot fizetek. Kb. minden héten az esti dorbézolás után webrádió dallama mellett jövök haza. Még nem sikerült egyszer sem túllépnem a keretet.


Ha összeszámoljátok akkor az alapkiadásom: 1620+2450=4070 Ft. Erre ha rájönnek a hálón kívüli hívások akkor 4500 Ft-nál még soha nem fizettem többet.

Vezetékes hívásokra ott a Skype, ahol havi korlátlan Magyarország Vezetékesei nevű csomagunk van. Itthon géppel használják, én meg mobilneten bárhol bejelentkezhetek rá és simán VoIP segítségével megy a nagydumálás. Igaz néha amikor hívok valakit akkor kicsit szakad, újrakapcsolódok és simán megy tovább. (Közben persze rájövök, hogy kicsit kevesebb alkalmazást kell futtatnom egy időben a mobilomon...)


Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 andrejboj válasza:
Közben a mobilnetem forgami kerete 4GB-ra emelkedett. A mobilnet árát dublanet kedvezménnyel értetem.
2012. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,főleg neked 6.-ik!:)
2012. dec. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!