Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini pro...

Sony Ericsson Xperia mini pro -> mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
keresek már elég régóta egy megfelelő telefont, főleg írásos kommunikációra, de azért fontos, hogy egyéb tulajdonságai is jók legyenek: főleg kép és hang. (nem túl drágán) Szerintetek?
2011. okt. 16. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon, ha neked elég a 3"-os kijelző.

Nem tudom, volt-e már okostelefonod, de írásos kommunikációra is megéri mérlegelni a sima érintős telefonokat. Eleinte én is qwerty billentyűzetest akartam, de nem találtam jót, vettem egy simát, és szerintem még gyorsabban is lehet írni vele, az ujjhúzgálós megoldással.

2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nokia 500 -at vegyél.
2011. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem elég masszív kis telefon, írás szempontjából pedig a fizikai billentyűzet miatt valóban Jolly Joker, hiszen használható így is, úgy is, ahogy kényelmes, szóval nagyon mellélőni nem lehet vele. Ha a billentyűzetet tekintjük, akkor nincs vetélytársa, de ugyanez asszem az ár/érték arányról is elmondható. A képe meglehetősen szép, van benne Bravia Engine, ami pont a megjelenítés tuningolását szolgálja, fényképezője is korrekt a maga nemében, a gigaherzes procijával pedig tulajdonképpen elég izmos jószág - főleg a méretéhez képest. Nem hiszem, hogy csalódhatnál benne, ha ebben a kategóriában keresgélsz.
2011. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Barátnőm nem rég vásárolt ilyet,nekem is volt időm próbálgatni. Kicsúsztatható billentyűzet nagyon jó kis találmány, megoldást jelent ha túl nagy az ujjad és ha az érintőkijelzőn nehezen gépelsz. Nekem a külsője különösen tetszik kicsi,és szép. Hangok nagyon rendben vannak, ez a Sony Ericcsonnál nem szokott gondot okozni, multimédiára figyelni szoktak. Az ára korrekt,megéri az árát.
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Teljesen korrekt darab. Nekem tetszik a kijelző minősége, szépek a színei. Persze nem egy hatalmas tepsi, ezzel együtt kell élni, de pont ez az előnye is, sokkal kényelmesebben belefekszik a tenyeredbe és a zsebedbe. Szóval kompakt kis darab, ez a legnagyobb előnye! :)


Ugyan nem írtad, hogy érdekelnek a játékok, de fontos megjegyezni, hogy azok is gond nélkül futnak rajta... a komolyabb darabok is! :)

2011. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek =))
2011. okt. 17. 21:29
 7/9 anonim válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, kiválóan összerakott kis kütyü, amiből nem sajnálták az anyagot, úgyhogy a teljesítménye fordítottan arányos a méretével. A méretét meg használhatóság szempontjából bőven ellensúlyozza a fizikai qwerty, úgyhogy gond egy szál se :D

Ráadásul még hd videót is tud csinálni elvileg, amit aztán az ember végképp nem gondolna egy ekkora kis telefonról.

2011. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jó kis szerkezet, és csak megerősíteni tudom, amit eddig írtak. Nem nagy, nagyon kényelmesen elfér a zsebedben. Az ára is megfelel a minőségének. És én imádom, hogy nagyon jó képeket csinál, meg a mosolyfelismerőjét... :)Remélem tudtam segíteni
2011. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én két hete használom. Persze méretben nem egy SGS2, de aki pont ilyesmit keres annak ez verhetetlen! :)


Amúgy meg egy jó példa arra, hogy miért jobb a fizikai billentyűzet az érintőképernyőnél:

http://www.youtube.com/watch?v=lsxFUJea9NU

2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!