Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől olyan nagy szám a...

Mitől olyan nagy szám a Samsung S5230? (lent)

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az utcán minden 2. embernek ilyen van. Az osztályomban is 3 van minimum. Szerintem borzalmas telefon. Mitől lett olyan nagy szám, hogy mindenki ezt veszi?
2011. okt. 15. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a legolcsóbb érintős telefon.
2011. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Pontoson, ez a legolcsóbb ezért minden h*lye gyerek ilyet vesz, hogy menőzhessen vele, hogy érintős mobilja van, amikor egy nagyon rossz telefon.
2011. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

olcso, sz@r, jol néz ki... mi kell még? még egy .......oprendszer sincs rajta.. odztársam engem csesztet h milyen sz@r a nokia 5230asom de ahhoz a samsung s5230hoz képest csucsmobil...

ezt nevezik parasztvakitásnak..

2011. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt birom amikor mondjákvnekem hogy ne galaxy note-ot hanem s5230-at vegyek
2011. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nokia 5230...hmmm...fényévekkel jobb az érintő kijelzője és a rendszere...na meg a gyorsasága!

De azért egy SGS II-t nem veri meg...hogy megnyugtassam a drága sebességfüggő samsung fanokat.

2011. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Olcsó, és sz@r. Ennyi. Minden embert behülyítettek, hogy ilyen jó, olyan jó. 15-ért dobálták függetlenül mm-be.
2011. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Basszus téged se vertek a földhöz a szüleid, pedig te se vagy valami nagy szám ha ilyeneken töröd a fejed.


Hidd el, nem csak szupertelefonok léteznek, és nem mindenkinek az az elvárása egy mobiltól hogy kenterbe verjen egy PC-be oltott stúdiókamerát, plazmatévét és játékkonzolt.

Nem fogod elhinni, voltak valamikor olyan mobilok, amin csak telefonálni lehetett. És akár lehet valakinek olyan igénye hogy ettől többet nem is vár el tőle.

2011. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha 1 hónap után bedöglik az érintőképernyője, akkor mit telefonál vele?
2011. okt. 16. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igen, de ha 1 hónap után bedöglik az érintőképernyője, akkor mit telefonál vele?"


Ha nem taperolják 24 órát naponta akkor egész jól működik.

2011. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!