Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell csinálnom hogy ne...

Mit kell csinálnom hogy ne merüljön ennyire az akku?

Figyelt kérdés
Ki jailbreakeltem az iphone 3g-t és nagyon merül az aksi.Valahol olvastam,hogy ez valamilyen sim kártya aktiválás miatt van.Mit kell csinálnom, a google-n nem találtam hasznos infót.Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, SIM kártya miatt nem merülhet gyorsabban.
2011. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

" Akinek akku gondja van, és Cydia van rajt annak nem kizárt hogy a SIM hackel való aktiválása meríti. Vagyis majdnem 1,5X annyit bír az akku, ha ez a probléma ki van küszöbölve.Ha esetleg valakinek segítség kell (brudav85@yahoo.com)

Leginkább úgy lehet észrevenni hogy állásban is nagyon merül. " ezt írták itt van a link [link]

2011. okt. 16. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy fórumon egy noname ember mondta... De higyj csak el mindent, amit a neten látsz :)


Nekem is unlockolva van és mégse merül olyan gyorsan.

2011. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!