Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit kéne fizetnem most...

Mennyit kéne fizetnem most egy HTC Desire HD-ért a T-nél így?

Figyelt kérdés
kétéves hűséggel és 24 hónapos részletfizetéssel szeretnék egy fenn említett HTC mobilt a T mobile-nál. Aranykártyás vagyok és lejár a hűségem nemsoká. Mennyi lehet most így a havi törlesztője? Ne linkeket küldjetek légyszi hanem körülbelüli korrekt számokat. Köszönöm szépen!
2011. okt. 11. 19:36
 1/8 bp1985 ***** válasza:
felmész a netre. Kiválasztod a tarifacsomagot, és megnézed. Mi nem tudjuk, hogy neked mennyi kedvezményed van, és milyen tarifacsomagba akarsz lenni. De felhívod a 1430-at, és megkérdezed, ők tudni is fogják a választ, és nem csak találgatni, mint mi.
2011. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jogos teljesen amit írtál. Csak gondoltam hátha van vagy lesz olyan emberke aki nem régiben vett.
2011. okt. 11. 19:51
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Egy telefon ára nem ugyanaz minden tarifacsomagnál. Az sem mindegy, mennyit telefonálsz, stb. Ez mind kedvezménynövelő.
2011. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Havonta mennyit akarsz fizetni, és mennyi pontod van?
2011. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb úgy 4ezer pontom van. hát minnél kevesebbet :D 24 hónapos részlet létezik egyáltalán amúgy?
2011. okt. 11. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Válassz egy csomagot és vonj le 4000-et az árából, amúgy a legtöbb hűségnyilatkozat 24 hónapra szól.
2011. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

2011. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Média Mánia L csomagom van. azt szeretném meghosszabbítani. ( elvileg ) De így nem rémlik nekem hogy 24 hónapra is adnak részletet. De az igen hogy a hűség két éves.
2011. okt. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!