Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem akarja lejatszani a...

Miert nem akarja lejatszani a mobilom a filmeket?

Figyelt kérdés
Toltottem le filmeket elsobb mp4 formatumba nem jatszotta le. Utanna toltottem le mp3 formatumba es azt se akarja lejatszani. Toltottem le programot es akkor se akarta lejatszani. telefonom samsung galaxy mini
2011. okt. 11. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erre még a gyári lejátszó is jó. De ha nem megy, hát nem megy. Tölts le Marketből egy másik videó lejátszót pl. mobo player és akkor akár avi videót is nézhetsz a telefonon.
2011. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lesz a Mini kijelzo felbontasaval filmet nezned meg akkor is ha le tudod jatszani. Meg a 360x640-en is nemhogy 240x360-on. Ehhez minimum Galaxy Tab kell hogy elvezetes legyen 1024x600-al. Amugy MX Video Player mindent visz. Meg a Mobo Video Player. Irany az Android Market.
2011. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Mobo videó player-t már letöltöttem 1ser és avval se megy... Ja meg van még 1 bajom, ha telepitek valamit a memóriakártyámra akkor fél nap vagy 1 nap mulva nem lehet megnyitni kidob valami ilyesmit hogy az alkalmazás nem jó vagy nem lehet megnyiti és van hogy rá lehet kattintani hogy program bezárása
2011. okt. 11. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy telepítsz a kártyára? Csak a belső memóriára lehet és onnan tudod áthelyezni a kártyára. Mindegy is. Lehet a kártya nem akar rendesen funkcionálni. Vagy csak a rendszer szivat. Ha az akkor factory reset vagy szoftver frissítés, ha meg a kártya kezd rosszalkodni akkor csere.
2011. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. okt. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!