Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spica Recovery mod This will...

Spica Recovery mod This will ERASE your data! Mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Spica Recovery mod,kiválasztottam a telepítendő zip fájlt,és ezt írta ki: This will ERASE your data! Press HOME to confirm, or any other key to abort...

Hiába nyomtam meg a Wipe data & cache,semmi ugyanezt írja...nemértem:@

Segítség légyszi!


2011. okt. 9. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez töröl minden adatot. A home gombbal elfogadod minden más gomb megnyomásával meg elutasítod. Ugyan ez van a wipe-nál is. Ha a home gombot nyomd meg akkor végre fogja hajtani az utasítást, ha meg mást akkor nem.
2011. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A wipe data a teljes felhasználói adat törlést jelent - minden beállitásod ,fotód,sms-ed ..stb törlődik . A restart menüponttal tudsz kilépni innen ,de ha ujrainditás után is recovery modeban ragad,akkor szoftvert kell frissiteni rajta,mert megsérült a mostani.
2011. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült tovább lépnem,most azt írta ki: E: opening/res/keys: No such file or directory

E: Failed to load keys

Installation aborted.

2011. okt. 9. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem találja a fájlt, vagy lehet hibás és ezért nem hajlandó telepíteni a romot.
2011. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudja a kedves kérdező, hogy jelenlegi tudása szintjén elég jó úton halad, egy telefon tégla transzformációja felé? :D
2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!