Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone az árát?

Megéri az Iphone az árát?

Figyelt kérdés
karácsony környékére gondoltam, hogy meglepem vele magam és nem tudom, hogy megéri e az árát. mostani nokia5800-asom tudásban ugyanott tart de az iphone jobban tetszik.iphone3g-t akarok venni amugy de használtan. HELP!:)
2011. okt. 7. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Abszolút nem.

Oké, hogy sokat tud, meg presztizs, meg alma, de az egyszerűen tény, hogy ár/érték arányban messze az egyik legrosszabb készülék.

2011. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
79%
Nem. De ez az összes iphone-ra vonatkozik. Pl egy 2g, ami már ezer éves, még mindig 50 környékén van. 50-ért meg van új, jobb telefon. Az ios5-öt meg a 3g sem fogja megkapni, csak a gs. De attól függetlenül egy egyszerű telefon.
2011. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi eddig! :)
2011. okt. 7. 23:14
 4/10 anonim válasza:
79%
Szerintem egy iphone a "nagyobb emberek" kezében áll jól, mert elég jó design-ja és presztízsértéke van, szóval sztem elsősorban üzletemberek, cégvezetők, stb, akik tárgyalásokra ideoda járnak és kell a megjelenés....de ez lehet csak az én álomvilágom.
2011. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Hiába minőség kívül-belül, valóban túl van árazva.
2011. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

megéri , a világ legjobb telói , ios miatt , csak nálunk számít ,,drágának,,


Iphone3g t azért ne vegyél , max egy Iphone 4 - et v Iphone 4s - t Max 1 generációt ugorj hátra , már a 3g elavultnak számít .


Ha nincs pénzed akkor maradnak a windows phone k v androidos telók

2011. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy szerintem is drágák.. De tulajdonképp jobbat egyszerüen nem tudsz náluk kapni sehol.


Amúgy pedig 3G-t ne vegyél, mert azt már nem támogatják szinte sehol. A 3GS van még támogatva, de inkább 4-est vegyél, az még jóideig támogatva lesz.

2011. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 8. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
mychip hiába ír akármit...ő tipikus almafan. inkább azok véleményére kell adni, akik hasonlóak, mint te. viszont 3g-t én se vennék, 3gs-t még esetleg, de eddig számomra túlárazott...viszont a 4, 4S-re már azt mondom, hogy azt a tudást mint pl a 4 tud minőségben, azt ha nem is 100 felett, de 100 közeli telefonok tudják biztosítani, amit meg a 4S tud, azt jelenleg csak az lg optimus 2x tudja nagyon rossz minőségben, és talán azonos minőségben a Galaxy SII, viszont az ios legalább rá van építve a 2 magra, az android pedig csak rá van dobva, és ki sem használja. szóval ha nekem lenne pénzem, én csakis 4-et vagy 4S-t vennék, a többi már tudásban értéktelen.
2011. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

AZ én véleményem :


Szerintem szarj bele mindenbe, ne érdekeljen ki mit ír.

Ha neked megér egy Iphone (tegyük fel) 100 rongyot akkor vedd meg.Ha megdolgoztál érte akkor nincs miről beszélni,téged boldoggá tesz és ennyi.


Ez most kb. olyan ,hogy megéri e a barátnőmmel össze házasodni ??! Ember . ha szereted akkor miért ne.



Szép napot !

2012. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!