Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy samsung f700...

Most vettem egy samsung f700 használtan és nincs hangja. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Mármint ha hívnak akkor kicsörög meg szól meg az ébresztőnél is. de a zene lejátszóban nem szóllal meg se headset-el se anélkül. lejátsza a zenét de nem szóllal meg. biztos hogy nem rossz a hangszórója mivel hogyha hívnak akkor csörög stb. próbálkoztam a beállításoknál de nem jutottam semmire..na meg az igazság az hogy nem is nagyon értek hozzá. nemtudom mi lehet a gond. ha valaki tudna segiteni azt nagyon megköszönném:)

17/L


2011. okt. 7. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zeneformátumot használsz? A legtöbb telcsi az mp3-at lejátssza. Honnan vetted a zenét?
2011. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A zene az memória kártyán van. eddig az előző telóim beolvasták ezis beolvassa meg elis indítja a zenét csak nem szól:(
2011. okt. 7. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a telefont, de a program, amivel lejátszod nincs lenémítva? Biztos valami beállítás gond lehet, ha amúgy szól a hangszóró. A média beállításoknál is megnézheted.
2011. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd be egy mobilboltba, és bekapcsolják neked. Ha szépem mosolyogsz, még ki se nevetnek....
2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló..kössz de vidéken lakok:/ előtte válaszoló: a média beállításoknál nincs olyan hogy elnémitás csak olyan hogy véletlen szerű lejátszás..lejátszás a háttérben és ismétlés..:( de azért köszönöm:)
2011. okt. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!