Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mijen telefon érné meg 20000ft...

Mijen telefon érné meg 20000ft-bol?

Figyelt kérdés
anyáék azt mondták 20000ft-ot adnak rá se töbet se kevesebet azt mondták nézem meg mien telot akarok hát én bbizonytalan vagyok nmakarom a szar googlera bízni inkáb élö emberek véleményére hát igy jutotamide.(kifelejtetem hogy gombos és nokia legyen mert anya azokban bizik nemvenne neekem se samsungot se lgt)erre használnám:játszani,zenét halgatni,telefonálni,smst irni.
2011. okt. 6. 05:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak nokiak [link]

es meg itt van 20 ezer alatt par telefon: [link]

2011. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefon helyett egy helyesírási szótárat vegyél.
2011. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy hany eves is vagy hogy meg anyadra hallgatsz es meg hogy majd o mondja meg hogy milyet vehetsz es milyent nem?Ha nem valaszolsz 7 evesnek foglak venni
2011. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Cedar

nagyon sokat tud:

[link]

20e ft!

2011. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 és én is nokiát szeretnék,azér rosz a helyesirásom mert szar a billentyűzetem(azért anya pénzéböl mert én az öszeset erre a laptopra költötem)
2011. okt. 6. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat mar 15 evesen te neked kellene meg mondanod hogy mit vesznek neked es mit nem...
2011. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!