Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy megéri az árát?...

Motorola Defy megéri az árát? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízható. Hónapok óta használom és még sosem rendetlenkedett. És az árát is megéri. Kategóriája egyik legjobbja.
2011. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyári 2.1-el lassú, 2.2-vel pedig nálam instabil volt baromira. A nyaralásunkat végigszenvedtem a befagyó google maps-el, az 5 indításonként elfeketedő kamerával, vagy az akku kiszedésnyire lehalt launcherrel.


Raktam rá egy CM7-et azóta viszont tökéletesen működik, teljesen megbízható, baromi gyors (a procit felhúzza 1ghz-re), és nagyon jó árú telefon. Alapvetően ajánlom de csak akkor ha nem gyári rommal fogod használni.

2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyári rommal a kedvencem az volt amikor csörög és nem tudtam felvenni mert befagyott a csúszka. És nem 1szer játszotta el... Persze a CM7 RC1 -sem hibátlan. Ha pl zsebben van a telefon, headseten megy a zene, csörög, headseten felveszed akkor a képernyőt bekapcsolja és abban a pillanatban ahogy megmozdulsz véletlenül a zsebedben megérinted a képernyőn a lerak/kihangosít stb gombot. Az RC2-ben nem tudom h ezt javították-e.
2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem legfrissebb gyári rommal elég stabil. Kamerával soha semmi gond, maps sem fagyott még. Műholdat volt, hogy egy-két percig nem látta, de ezen kívül nem volt gond. Dugig van appokkal, mégsem érzem, hogy lassú lenne. Bár valszeg vannak már a gyárinál stabilabb főzött romok.
2011. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!