Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Samsung GT-S5230-as...

Lehet Samsung GT-S5230-as telefonra Angry Birds játékot tölteni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol, és hogyan?
2011. okt. 1. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet letölteni rá sehonnan. Java-s telefonokra nem elérhető.
2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem!

Angry birds pc-re androidra iosra stb oprendszer van nem pedig egy alókategóriás telefonra!


de persze!sőt az s5230-ra lehet androidot is pakolni meg egy kis telepítgetés után lesz rajta 3g meg lte is sőt veszek egy s5230-at és egy kis telepítgetés pl wifi telepítés meg felrakom rá az androidot meg dual touchot is meg feltelepítem rá az s2-m superamoled plus kijelzőjét felteszem rá az 1gb ramot sőt ki is pótlom így 2 gigás ramja lesz meg felteszek rá egy 4,6 ghz-s 8 magos processzort.

nem értem,hogy miért hiszi sok s5230 fan hogy az ő telójukkal mindent meglehet csinálni meghogy jobb a telójuk mint egy galaxy s2

Egyik gyerek is jön nekem,hogy "miért nem adom már el azt a sz@r s2-t és veszek egy nála mérföldekkel jobb s5230-at"

2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én nem gondolom hogy olyan jó lenne, de ha ez van, szerettem volna ha lehet rá legalább jó játékokat tenni!
2011. okt. 1. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
spórolj egy androidosra,lehet 20-30k-ért csomagfüggetlent kapni!
2011. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2011. okt. 1. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Hm....Érdekes enyémen megy, pedig nekem is ez van! =)

Ha gondolod, elmondom, hogy kll feltenni.

Szóval először töltsd le innen: *****


Ha ez megvan, tedd rá a memóriakártyádra, vagy amit felismer a gép.(am léynegtelen hova teszed, én a képekbe tettem :D)

Utána kihúzod, a telefonon rákattolsz.Felkínálja a telepítést, Igen-ezd le, aztán valószínű kiírja, hogy nincs "aláírva". Azt is igeneld le, ha megvan telepítsd. Telepítás után(elvileg) az Alkalmazások mappában azon belül pedig a Játékok és egyebket mappában találod. Rákattintasz. Megnyitja, és valószínűleg, azt írja, hogy: “Java-hibaüzenet Nincs használható memória“.

Nos, ne ijedj meg, ki lehet javítani. :)


Lépj ki, mindenből, és a Billentyűzetbe írd be ezt:

*#6984125*#


Ha beírtad,(csak ha jól írtad be)felvillan egy "ablak" amiben keresd meg az Internals -t. Lépj be, az kérni fog egy master code-t. Kattints az üres mezőre, és írd be ezt: *#9072641*#



Jó, kész bejön egy balka, ott válaszd ki a Storage Settings-t és azon belül a Update java DB -t.



Ezt a műveletet lehet a játék indításakor is megkell ismételni.


Remélem erre a telóra gondoltál: [link]



ANGRY BIRDS FOREVER :) Remélem sikerülni fog! :) Sok sikert! Ha problémád van, írj egy privátot.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sajt97 válasza:
Hogyne lehetne letölteni rá? Nekem is megvan ugyan ilyen telora
2012. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm!!
2012. febr. 10. 21:07
 9/10 anonim válasza:
^^
2012. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

de !!!!!!

igen is lelehet nekem is ilyen telóm van és megvan rajta ez a játék is...

2013. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!