Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone hamisítványokban...

Az Iphone hamisítványokban milyen szoftver van, és miket lehet hozzá letölteni honnan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MTK platform van rajtuk. Max java játékokat meg ilyesmiket tudsz leszedni rá
2011. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem túl "felhasználóbarát" : D
2011. szept. 29. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és ha már itt tartunk tudtok ajánlani esetleg java játékokhoz valami jól bevált letöltő oldalt ?
2011. szept. 29. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha ilyen vacak másolatokat veszel, akkor meg is érdemled, hogy selejtes játékokkal játssz csak rajta...


Nem tudom mire jó egyeseknek, hogy ilyet vesznek... Fényévekre vannak ezek a másolatok az igazi iPhone-tól..

2011. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekik apuci nem veszi ám meg a iphone-t. Nem mindenki születik ezüst kanállal, mint te. Mondjuk látszik is a mentalításodon
2011. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

@44%

Már megint itt trollkodsz?

Tudod sok olyan ember van aki dolgozik és arra költi a pénzét amire akarja. És olyan is van aki nyáron melózik és úgy vesz magának valamit.

Nem mindenki olyan lusta mint te.


Egy ilyen iFos helyett inkább androidos telót vettél volna.

2011. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Te miről beszèlsz? A 67-es trollkodott. Amúgy èn nem nyáron dolgozom, hanem egész évben...kinek van ifosa? Nekem biztos nem. DHD-m van.
2011. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

tegnap 19:11: Látom még mindig nem húztál el az oldalról, pedig már igérgetted.. Ideje lenne már :)


Ha valakinek nincs pénze iPhone-ra, akkor mond már meg nekem miért is vegyen pont kínai másolatot? Ennyi erövel normális telefont is tudna venni olcsóbb kategóriából.


Látom az agymüködésed nagyon zavaros még mindig..

2011. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem hanem ajándékba kaptam valami informatikus fazontól, és mellesleg teljesen használható telefon és egyáltalán nem úgy fogom hogy fel hogy dejó van egy ifon hamisítványom. És szerintem meg az a szánalmas hogy valaki egy egész nyáron át képes dolgozni csak hogy legyen egy igazi ifonja és azzal villoghasson és örüljön a szerencsétlen fejének hogy tud sz**ás közben facebookozni.
2011. okt. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!