Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt merül le...

Mennyi idő alatt merül le (intenzív használat során) az iPhone 4 készüléketek mondjuk 10%-ra?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 és fél órája vettem le a töltőről (100% volt) azóta kb folyamatosan használom: zenét hallgatok, netezek, játszok; és most 62%on van.. szabad ilyen gyorsan merülnie?
2011. szept. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normálisnak mondható..
2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök reális, attól is függ mivel játszol. Ha csak netezel meg zenét hallgatsz sokkal többet bír, legalábbis az enyém.
2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig ki kell tartania töltés nélkül akkor fényerőt leveheted, feltéve ha nem utcán vagy.
2011. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én napi 2 órát zenét hallgatok rajta+netezek, emellett sokat játszom és max. másfél napot bír ki.A fényerő nálam 2-es szinten van, bőven elég. Normális, ha így merül.
2011. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert ma reggel vettem le a töltőről napközben játszottam rajta kb fél órát+ment a wi-fi is vagy 2 órát, pont középen van a fényerő és most 66% :D
2011. szept. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!