Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 4 éves használt telefon...

Megéri 4 éves használt telefont venni?

Figyelt kérdés

Kibírnak az ilyen idős telefonok még néhány évet hiba nélkül, vagy tönkremennek dolgok bennük ilyen idősen már ?

Például egy HTC Kaiser-re gondolok.


2011. szept. 28. 11:06
 1/4 bp1985 ***** válasza:
htc-t vehetsz használtan. Én is vettem 3 éves htc-t, a mai napig itt van a fiókba, és működik. Csak egy akksi kéne bele, mert az 10 percnél többet már nem bír.
2011. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nokia N szériát pl N95 vehetsz. én 3 évesen adtam el az N95 8GB-omat és még mindig tökéletesen műkszik a csajnál, aki megvette (nemsokára 4 éves lesz a teló). De HTC-t is vehetsz. Mondjuk én a Kaiser helyett egy Touch Diamond-ot vennék.
2011. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A Kaiser azért tetszik, mert Qwerty billentyűs, és olcsóbb is, mint a Touch Diamond.
2011. szept. 28. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5 éves nokiám, és nem hogy nem ment tönkre, de még az akksija is kibír egy hetet. Harmadik szériás symbian korszak elején gyártották.
2011. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!