Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem nem akkor működni az...

Ricskow kérdése:

Nekem nem akkor működni az ingyenes facebook csak akkor működik ha be van kapcsolva a MOBILHÁLÓZAT CSAK AKKOR JÓ DE A MOBILEHÁLÓZAT MEG VESZI LE A ZS az mért van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csórófészbúk...
2011. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi értelme egy okostelefonnak net nélkül...
2011. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem csak mobilehálozatl működik
2011. szept. 24. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha nincs mobilhálózat net sincs, anélkül meg facebook nincs. De ha bekapcsolod, akkor frissítések meg appok lehúzhatnak pénzileg. Szóval vegyél sima gombos telót vagy köss netet, mert jobban jársz.
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha feltöltőkártyás vagy akkoris 2000 ft-ért már rakhatsz 500 mega mobilnetet a telefonodra ami egész hónapra elég. Ráadásul mobilnettel spórolsz egy csomót mert sms helyett mailt küldhetsz, telefonhívás helyett meg viberen keresztül kb ingyen van a telefon (2000 perc fér bele 500 megába).


Okostelefon net nélkül olyan mintha vennél egy autót de nem tankolnál bele.

2011. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ÉS ha még van annyi pénzed akkor váltasz telenor-ra mert ott az okostarifa 90 ezt veszem példának 45 perc házózaton belül 45 perc hálózaton kivöl 90MB multimédiakeret de ezt ha tulléped csak lassitják a netedet ugyanugy tudol tovább netelni és KORLÁTLAN BÜNGÉSZÉS E-MAILOZÁS és csak 3000ft/hó (nekem ugyan ilyen van csak okos 180 csomagban :D)
2012. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!