Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace VAGY...

Samsung Galaxy Ace VAGY iPhone 3G S?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni és nem tudom, hogy melyiket vegyem. Segítsetek! Írjatok véleményt és kritikát is mindkét telefonról.

Az iPhone 3 G S-t egy ismerőstől venném használtan DE semmi baja és a tartozékai is megvannak, vigyázott rá láttam már és meg is néztem, papírjai is megvannak! A Samsung Galaxy Ace-t meg újonnan venném. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 21. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 3g nagyon megbízható és sok program is van: egyszerűen nagyszerű.
2011. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Remélem még nem késői a válasz, de ne vegyél iPhonét. Én úgyanígy vettem 30ezeret egy 3g, de rengeteget kellet ráköltenem. Egyiknapról a másikra nem lehetett hallani a telefont, befgyott. Most lett egy lyan szerencsém, hogy megcsináltattam es elcserélem egy Galaxy Acere, sokkal jobban járnál :)
2012. febr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Barátomnak Iphone 3GS-e van és nem ér semmit az alkalmazások akadoznak rajta!!Folyamatosan le fagy és újonnan 70ezer nagyon nem éri meg az árát!!!de te tudod!
2012. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!