Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont keresek, ami...

Olyan telefont keresek, ami "okos" és sokáig (1 napnál tovább) bírja az aksija. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Xperia x10 mini pro-m van, de egy katasztrófa az aksija, megőrülök tőle.
2011. szept. 21. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha használod folyamatosan, akkor tök mindegy milyen okos telefon, le fog merülni egy nap alatt. Főleg ha mennek rajta különböző alkalmazások /pl. időjárás, naptár, óra.../ ezek mind-mind merítik az aksit. És akkor még nem neteztél, videóztál, játszottál rajta.

Nekem wave 723-am van, amikor tehetem rajta lógok, főleg netezek, így én is 2 naponta töltöm. Ha nem használom másra telefonáláson kívül, úgy bírja 5 napig, de csak ha a wifit kinyomom rajta.

2011. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az a baj h én semmit nem csinálok rajta, kb 3x telefonálok, semmilyen alkalmazás nem fut, napi 1x netezek, nem hallgatok rajta zenét... :-D

azért szeretnék "okosat", mert ha nem vagyok otthon, akkor olcsóbb fb-on v gmailen beszélgetni, mint telefonon, de mivel kisbabával vagyok itthon, ezért ez se sűrűn fordul elő.

2011. szept. 21. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Motorola Defy!
2011. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nokia 701 nem érintősből pedig nokia e52
2011. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!