Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megoldani, hogy...

TheTrollDog kérdése:

Hogyan tudom megoldani, hogy támogassa az Androidos telefonom a multi touch-ot?

Figyelt kérdés
Android 2.1-es fut rajta és kapacitív képernyője van de a egyik multi touch scannernél sem érzékeli a két ujjam és játékoknál is ki írja hogy nem támogatja...
2011. szept. 20. 16:59
 1/10 anonim válasza:
Android 2.2 támogatja a multi touch-t. Illegálisan minden telefont fel lehet frissíteni, legálisan pedig csak néhányat.
2011. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Blade gyárilag 2.1-gyel is támogatta.
2011. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2011. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kijelző hardveresen nem képes kezelni multitouch-ot, akkor rakhatsz te rá bármilyen szoftvert, nem fog menni.
2011. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Samsung galaxy spica-ra csinál a gyár 2.2 őt?

Vagy inlegálisan hogy kell frissíteni?

2011. szept. 24. 19:50
 6/10 A kérdező kommentje:
KAPACITÍV képernyő tud kezelni multi touchot, szóval nem a képernyőn múlik...
2011. szept. 24. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Marhaságot beszéltek. Nem illegális a nem hivatalos rom, csak a gyártók (mivel nem ők csinálták) nem vállalnak rá garanciát, hogy jól működik. És attól, hogy kapacitív kijelző van benne, még egyáltalán nem biztos, hogy multitouch képes. Tudod egyáltalán, mit jelent az, hogy kapacitív, vagy csak hallottad, hogy jaj az milyen jó és biztosan mindent tud.
2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, mit jelent ,hogy kapacitív és mielőtt megkérdeznéd azt is hogy mi az a rezisztív ...
2011. szept. 24. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt is tudhatnád, hogy semmi köze ahhoz, hogy hány pontot tud megkülönböztetni. Ha tényleg csak szoftvertől függne, nem lenne vagy dolog akár több tíz különálló érzékelési pont megkülönböztetése. Mégis 1-2 évet kellett várni, hogy megjelenjenek az egyre több pontos kijelzők.
2011. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm... Na mind1 már azóta már utánna néztem és kiderült hogy képes kezelni a telefonom a multitouchot, ha szoftwert frissítek ,de attol még köszönöm a sok választ. ...
2011. szept. 25. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!