Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudná mondani hol...

Valaki megtudná mondani hol tudnék nokia n900-at szerezni?

Figyelt kérdés
Leálltak a gyártásával szóval elég nehéz, már annyi helyen kerestem neten. Nekem új készülék kéne. És kérlek akinek olyan megjegyzése van hogy inkább olyat ne vegyél meg az nem jó telefon és ennek a cifra változatai az inkább ne is irjon, csak olyan irjon aki télleg tudna segíteni. Előre is köszönöm.
2011. szept. 20. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hardveraprón nézted? egyébként hát újat nehezen szerzel, ha már egy ideje nem is gyártják.

[link]

ezt az egyet találtam fent, hát ez is használt, nem tudok jobbat neten :)

2011. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nehéz találni, sajnos használtat nem akarok mert nem lehet tudni mi a baja.. ki tudja miért adják el. Viszont találtam tegnap egy helyet ahol lehet rendelni csak elég drágán. Azt nem értem hogy ha már nem gyártják miért kerül még mindig ennyibe? AMugy köszönöm a segitséget aki talál még újat az légyszives linkeljen.
2011. szept. 21. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!