Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ezt a Net Startot...

Hogy lehet ezt a Net Startot kikapcsolni smsben vagy ügyfélszolgálaton keresztül?

Figyelt kérdés
Van a T-mobile-nál valami ügyfélszolgálati szám, ahol nem kérnek semmiféle kódot ahhoz, hogy kikapcsolják ezt a szutykot? Előfizetős vagyok, anyám nevén van minden, de ő nem ért hozzá, azt sem tudja milyen jelszót adott meg.......
2011. szept. 18. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

1430-ra sms-ben


-NETSTART

2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kell a - jel is a NETSTART szöveg elé? És ez mennyibe fog fájni, mert már ez a 1430 sem ingyenes állítólag.......
2011. szept. 18. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Kell a - jel, az jelenti a lemondást.


Elvileg ingyenes, max egy sms díja.

2011. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

kell a mínusz jel, nem viccből írta oda


amúgy még mindig ingyenes az sms és a hívása is!

2011. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Jelszó kell ha jelszavazta, anélkül nem lehet kikapcsolni sem sms, sem ügyfélszolgálat felhívás módszerrel.

Ilyen esetben személyesen be kell fáradnia valamelyik T-pontba.


Pl. az smsnek így kell jelszó esetében kinézni:


Megrendeléskor:


Címzett: 1430

Tárgy: +SMSJELSZO 12345


Lemondáskor:


Címzett: 1430

Tárgy: -SMSJELSZO 12345


A küldött sms normál díjazású.

2011. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek. Megpróbáltam, válaszban azt kaptam, hogy nincs jogosultságom blablabla. Valószínű azért, mert céges, ilyen Flottás előfizetés. Pedig elég jó lenne, ha ki lehetne kapcsolni...
2011. szept. 19. 08:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Flotta esetén a jelszóval megteheted, vagy felveszed a kapcsolatot a céges kapcsolattartóval.
2011. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi a jelszó, az a baj :( Mindent édesanyám intézett, neki pedig fogalma sincs. Szerződésben benne van esetleg, onnan ki tudom keresni?
2011. szept. 19. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor be kell mennie annak akinek a nevén van és személyesen elintézni.
2011. szept. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!