Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia 6500 Classic-ról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 16:47
 1/1 anonim válasza:

Szia


nekem ilyen telcsim van... a paramétereknek már gondolom utánajártál, így azt írom le ami használat során derül ki.

pozitívumok: nekem nagyon jól bírja az aksi, normál használattal 5 napig is töltés nélkül, úgy hogy nem kapcsolom ki éjszakára. Könnyű a használata, bár szerintem aki nokiához van szokva, az le nem cserélné másra. meg aztán a kinézetét is mindenki dicséri, milyen vékony és csinos.

negativumok: nekem a fülhallgato nem tetszik, hogy kábeles és a telefon tetejébe kell dugni, nem néz ki jól. a zenelejátszo progi is elég furcsa benne, mert ha nem nyomom le a lejátszás gombot, és véletlen kilépek a menüböl, ugyanugy játsza tovább a zenét.

képeket se csinál nagyon szépeket, ezt inkább miután gépre tettem fel, akkor veszem észre. a két giga tárhely az nekem elég, de aki bövitené annak nem jo, hogy nem lehet böviteni.

én bevallom kicsit csalódtan benne, ahhoz képest mennyit fizettem érte, már jobb telcsit is vehettem volna.

nézz szét alaposan és kérdezösködj még, mielött döntesz

2009. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!