Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » így hogy telepítsek játékot?

így hogy telepítsek játékot?

Figyelt kérdés

van egy okostelóm, 2Gb micro sd memóriával, de maga a telo beslő memóriája elég kevés (nem tudom pontosan mennyi) ... lényeg h van egy viszonlag nagy játék amit fel akarok telepíteni, de nem sikerül neki. elindítom h telepítés.. egy ideig próbálkozik majd kilép és kiírja h nincs elég memória? na most ilyenkor mivan?!


azt meg nem lehet h. a kártyára telepítem fel, legalábbis nem láttam ilyen lehetőséget... :\


2011. szept. 14. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefon?
2011. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
alcatel ot 990 de igazából telenor one touch néven árulják
2011. szept. 14. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon nem 2.2-es android van?


Beállításoknál nincs alkalmazások kezelése vagy hasonló?

Ha ott kiválasztod az adott alkalmazást, lennie kell egy olyannak, hogy áthelyezés.


Esetleg marketről ez:


[link]

2011. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dede bizony van ilyen, de a játék telepítője már alapból az sd-n van. (pcről másoltam rá) és ha telon ezt telepíteni akarom akkor történik az amit írtam, hogy nem tudja met kevés a memória... :\
2011. szept. 14. 00:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha van ilyen helyezd át a már telepítetteket az sd kártyára.
2011. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát átraktam már mindet de így is azt írja ki. ... ha valahogy lehetne egyből az sd-re telepíteni akkor működne, de nem nagyon lehet.
2011. szept. 14. 00:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

SD-re nem lehet egyből telepíteni.

Kell a telefon memóriája is pl. a telepítő kibontásához.


Itt már csak azt lehet csinálni, hogy uninstallálod a nem szükségeseket és a nagyobb méretű telepítőkkel kezdesz.

Esetleg egy teljes cache ürítés:


[link]

2011. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

200 Mb memóriája van programoknak...


Mennyi programot telepítettél eddig, hogy még úgy is kevés a memória, hogy átraktad az összeset sd-re?

2011. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan játékot akarsz telepíteni ami egy apk fájlból és egy hozzá tartozó mappából áll?

Ha igen, akkor próbáld meg azt, hogy először a mappát másolod a memóriakártya megfelelő mappájába és utána telepíted az apk fájlt.

2011. szept. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

eddig kb 5-6ot

de köszi a válaszokat, szerintem akkor, hogy törlök dolgokat meg kipróbálok egy cache ürítést is.

2011. szept. 14. 06:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!