Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace mobilon...

Samsung Galaxy Ace mobilon hogy lehet ébresztőórához egyedi csengőhangot választani?

Figyelt kérdés

Arra már rájöttem, hogy csengőhangot úgy kell beállítani, hogy a zenelejátszóban elindítom az adott számot, majd a menüben a beállítás csengőhangként opciót választom.


Viszont nem tudom, hogy az ébresztőóra hangját hogy/hol tudom egyedire beállítani.Aki tudja, segítene?


Köszönöm!


2011. szept. 12. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

/sdcard/media/Alarms ha nem lenne media mappád és azon belül egy alarms almappa akkor hozd létre. Ide ha bemásolod a hangokat akkor a gyáriak mellett azt is mutatni fogja.

Viszont van 2 praktikusabb megoldásom is erre: az egyik a Tone Picker, Marketről letölthető ingyenes alkalmazás. Ha fel van telepítve akkor bárhol ahol jelzőhangot (csengőhang, smshang stb.) lehet beállítani ott felkínálja egyszer a rendszer hangokat, egyszer pedig a tone picker-t. Na ha a tone picker-t választod ki akkor bárhonnan a kártyáról be tudsz állítani hangokat.

A másik megoldás ami nekem eddig bejött hangbeállításra (bármilyen érdekesen is hangzik) az az üzenetkezelő programok. Vagyis csak 2 mert ennyit próbáltam ki, a Handcent sms és a Go sms. Mind a kettő képes úgy működni mint a tone picker ha hangot akarsz beállítani.

Ez a két megoldás azért jó, mert nem kell másolgatni állandóan mappákba hangokat, hogy be tudj állítani a gyáriakon kívül más hangot is.

2011. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!De nincs esetleg valamilyen egyszerűbb, hétköznapi módja ennek?:S Ez az első Androidos telefonom és még csak most szokom, nem nagyon ismerem a letöltő oldalakat és a különböző letölthető alkalmazásokat sem.
2011. szept. 16. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az androidhoz nem is kell ismerni semmilyen letöltő oldalt. Elég ha használod a Marketet. És ezek a hétköznapi megoldások hozzá. Sokan csak létrehozzák a mappaszerkezetet bemásolják a hangot és kész. Vagy mondjuk ami még lehetséges az egy másik ébresztőprogram használata (pl. alarm clock plus). Azoknál elméletileg mást is be lehet állítani mint a gyári hang.
2011. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!