Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Wi-fi? Lehet hülye kérdés.

Van Wi-fi? Lehet hülye kérdés.

Figyelt kérdés

Szóval...Szeretnék venni egy Galaxy Ace-t...honlapokon mindenhol mást írnak róla...:S

A Telenor honlapján azt írja van Wi-fi a vodafone és a t-mobile honlapján nem írja a wi-fi-t....

Előfizuval venném,150 MB netet kapok....Ha van mégis wi-fi,akkor azt felszámolják,vagy akkor ingyen netezek a wi-fi-vel???

Valaki ezt magyarázza el nekem! Légy szíves!

Köszönöm előre is!


2011. szept. 7. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ace-ban van Wifi!

ha valahol van Wifi lefedettség akkor azon ingyen netezhetsz ha meg a mobilnettel akkor a 150 megán kell gazdálkodnod!

2011. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van WiFi otthon, akkor rácsatlakozol és nem használja a mobilnetet közben, első dolgod legyen az APNDroid On/Off Widget nevű progit leszedni rá, kirakni homescreenre és katt rá, amikor piros, akkor jóvagy, amikor zöld akkor használja a netet, de csak ha nincs wifi, a sorrend kb ez:

Ha van wifi akkor:

1.: WiFi

2.: Megkérdezi hogy van-e elérhető hálozat

3.: Ha nincs, akkor megkérdezi váltson-e mobilnetre


Ha nincs wifi:

1.:Automatikusan mobilnetet használ, még ha nem netezel akkor is a háttérszinkronizálásra

2011. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ha van Wi-fi lefedettség,akkor tudok bárhol ingyen netezni,és nem tartozok senkinek korláttal...mármint a senki alatt a szolgáltatót/kat értem...

Tehát a 150 MB-ot fel tudom használni ha nincs wi-fi,...

Szóval én így értelmeztem!

Köszönöm a válaszodat,sokat segítettél :)

2011. szept. 7. 20:42
 4/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló...az elejét nem nagyon étetettem,iphone-on volt eddig,az androidhoz hülye vagyok...:D

Köszönöm neked is a választ! Tényleg köszönöm hogy segítettetek!

2011. szept. 7. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a T-mobile oldalán fent van, a Csatlakozások és technikai jellemzőknél.

WLAN: igen

2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ja tényleg....:D

Köszönöm nektek,tényleg! :)

2011. szept. 7. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Wifin plusz költség nélkül csatlakozhatsz a netre!
2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Kivéve akkor, ha fizetős a wifi. A városba van sok helyen fizetős wifi. De azt úgy is jelzi rögtön a kezdőoldalon.
2011. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt!! :)

Az ingyen wi-fi-s helyen szoktunk ücsörögni szóval...:P

Köszönöm még egyszer nektek!!

2011. szept. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!