Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb?

Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Új telefon kéne , de nem tudok választani :( Igaz , még lenne rá egy hónapom ( mivel akkor lesz a szülinapom és akkor kapok ) , de én most szeretném kiválasztani , de nem megy :'(

A Samsung Galaxy Ace , a Galaxy S , és a Galaxy S Plus között vacilálok..esetleg még iPhone . Szerintetek melyiket érdemes megvenni ? Köszi a válaszokat , sokat segítetek. :D ja és ha van időtök leírhatnátok az előnyöket , hátrányokat :D Köszi :D


2011. szept. 7. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az Ace a legolcsóbb és ebben a többihez képest jóval gyengébb kijelző van és processzor is. A Galaxy S és S plus között meg csak annyi a különbség, hogy az S plus-nak nagyobb a processzora
2011. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
iPhone, de attól is függ, hogy melyik... 4-es alattiakat én már nem venném.
2011. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én aceről írok de ha lenne ennyi pénzèrt s t vettem volna
2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Galaxy S Plus. Mondjuk 40.000-el drágább is. Ahogy a Galaxy S is az iPhone-t meg max 3GS és használtan ennyi.
2011. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelműen Galaxy S Plus!
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Iphone 4 de ha még van 1 hónap akkor kijön az 5 ös és ha lessz pénzed egyértelműen azt vedd , én megvagyok 100% ig elégedve a 4 esemmel , elég jó telefon . Ez persze akkor ha a pénz nem akadály .


De az androidos telefonok közül samsung galaxy s2 / note .

2011. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

iPhone 5-t nagyon nem szeretnék , mer ha már jó képeket láttam , akkor az nekem elég vékony , megfogom el is törik XD ( magamat ismerve )

Galaxy S Plus nagyon bejön , és apa veszi nem én , én jól járok :DDDDD

2011. szept. 8. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

iPhone. Azaz a szenvedés mentes érintőképernyős okostelefon világa. És most ne kezdjétek el mondani h laggos Androidos telefonokat,meg h jajj van rá flash,meg minden...egy nagy sz@r mind,az Android fagy,laggol,fél év mire elindul...iPhone kb. 30 vagy még annyi MÁSODPERC alatt betölt,és a hardver+szoftverkombináció remek összhangot nyújt. A Samsung - Android kombináció pedig nem passzol,főleg,hogy maga a telefon HARDVERE jó,de a szoftver ritkasz@rul sikerült,és nem használja ki a telefon nyújtotta lehetőségeket. Ezen túl kevés app van rá,és magas a biztonsági kockázati veszély is. Az Apple-féle iTunes Store -ba nincsenek vírusos programok,a szigorú Apple App Store-ba csak a 100%-ban megfelelő programok jutnak be. Semmi kártékony,Apple ellentmondó dolog nemkerül be,ezzel növelve a felhasználó felé a biztonságot,teljesítményt. Amit ugye elvárunk szeretett iPhone-unktól.

Apple. Avagy a világ legjobb Telefont-Számítógépeket gyártó cége.

2011. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó jól elmondtad :) Persze az utolsó mondatot leszámítva... Azért számítógépben nem hiszem, hogy a legjobbak.. De telefontéren az már 100% :)
2011. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Ime az itt folottem lathato ket hozzaszolo az Apple-fanboy (vagy iFag) definicioja.
2011. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!