Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok. Szeretném ha okostelefon lenne..szal WIFI-s, GPS-es, nagyobb fajta képernyője lenne, és érintőképernyős. Ne legyen egetrengetően drága...mit ajánlotok? Egyszerűen nem tudok választani. A tapasztalaitokat is szívesen elolvasom!
2011. szept. 7. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi lene a felsö és az alsó határ árban?

én a samsungokal vagyok jóban de én Tab ot szeretnék most

sima telefonálásra meg sms re szerintem valamlyik szolgáltatonál hirdetet is megteszi nem samsung galaxy mini? biztos van kártya függeten is mindböl. de majd mások elöjönek a töbi márkával is (nekem pl LG nem jön be nem ajánlom bár van pár jó köztük is)

2011. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Samsung_S5570_Galaxy_Mini.asp


~20-40ezer ig ujonan van

2011. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Előfizetéseset szeretnék, és a felső határ (kezdőrészlet) 20 ezer körüli lenne. Hát igen, az LG-k nekem se tetszenek, mivel volt egy érintőképernyősöm, és el is romlott 1 héten belül..szal vissza kellett vinni:/ Mondjuk lehet h csak én vok ilyen szerencsétlen..:)

A samsungok tetszenek, de a sony ericssonok is, komolyan nem tudok dönteni, de köszönöm a választ!

2011. szept. 7. 11:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11:03-as, még gondolkozok rajta :)
2011. szept. 7. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:

www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Samsung_S5830_Galaxy_Ace.asp

~50-75 ezer ujonan

nagyob a kijelzöje, nekem tetszik de nekem Tab nál semi se joban O.O ( anak aztán elég nagy a kijelzoje:P)

2011. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sony ericsont nem ajánlom sok ismimnek volt és nem volt elégedet vele sok bajuk is volt sok roszat is irtak róla

elofizetésel biztós vanak ezek aba az árba amit irtál ot oldalokon leirják azt is

én meg nem használtam sony e t de nem nagyon akarnék sajnos nem nagyon látni samsungon meg appleken kivul mást nekem is utána kéne nézni mik vanak még

2011. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A Tabnak tutira nagyobb kijelzője van, mint ezeknek :) Én is gondolkoztam rajta, de nem férne el a zsebemben :P SE-kről annyit, h én is hallottam már felőle jót is, rosszat is, de így h te is azt ajánlod ink vegyek samsungot, akk lehet h az lesz.
2011. szept. 7. 11:22
 8/15 anonim ***** válasza:
A 7"-os Galaxy Tab elfér a zsebben. De ha nem tabletet akarsz, akkor Ace vagy Optimus One.
2011. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném anyira tetszik 7" os @.@

de sajnos elég drága azért

optimust megnézem milyen most

2011. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg a felbontása is korrekt 1024x600. Én szeretem nagyon.
2011. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!