Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook mobilra. Hogyan?

Facebook mobilra. Hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van , és mielőtt elkezdenétek pattogni, végigolvastam egy csomó kérdést, és sehol nem találtam megoldást. Szóval.

T-mobile-os vagyok. Előfizetéses. Samsung Galaxy Mini-m van. Felmentem facebookra küldtem magamnak aktiválási linket, erre egy olyansms-t küldtem hogy töltsem le innen az alkalmazást. ( m.facebookinstall ) most állítólag az m.facebook az pénzes szóval az úgy esélyes. de wifi nélkül egyáltalán nem működik a netem se...szóval tudna valaki segíteni hogyhogy kell behozni a facebookot?:) ja egyébként küldtem vmi 1430-as számra egy smst hogy +NETSTART most szvr@bb szerintem.


2011. szept. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

[link]

DE csak WWW nélkül működik.

2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó, ez a megoldást nyilván ismerem : D és kiírja hogy nem elérhető
2011. szept. 6. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Előfizetésnél nincs ingyen fészbúk :) Csak feltöltőkártyásoknak.
2011. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Netstart-ot nem ajánlanám, 13ft/10 kb az ára.

Hiába ingyenes a facebook, mivel androidos telefonról van szó, ha a facebook-ot használod, sok egyéb háttérben futó alkalmazás fog a netre csatlakozni, ami ezzel a csomaggal nagyon drága mulatság lehet.


Inkább ezt rendeld meg havi 590 ft-ért:


[link]

2011. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

A ntestart csomagokkal qrvára meg fogod szívni. A fenti go net csomag viszont már jobb, mert nincs túlszámlázás, nekem is ez van. Arra jó, hogy a maileket letöltöm, meg néha felnézek, és nincs túlszámlázás, de:


A legfontosabb, amit androidos, net előfizetéses telónál tenned kell: ha épp nem használod a netet, tiltsd le az adatforgalmat! Jobb helyeken ezt widgetként ki is dobhatod a főképernyőre, így nem kell állandóan a beállításokban bogarászni.


Ja, és a netet nem sms-ben kell intézni, főleg nem úgy, hogy gőzöd sincs róla, mit csinálsz, hanem szépen be kell mozgatnod a nemesebbik feled a T-Mobile-ba, ott még segítenek is.

2011. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!