Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Samsung Galaxy S?

Jó telefon a Samsung Galaxy S?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó telefon?Vagy van valami jobb aminek hasonló az ára?Drágábbat nem szeretnék...

Ugye jobb telefon a Sony Ericsson Xperia mini pro-nál?


2011. szept. 6. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
A Samsung eleve nem jó telefon.
2011. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jobb telefon. Nekem Galaxy Minim van, de én csak Sony Ericssont fogok venni legközelebb. Közelebb álltak hozzám a SE telóim :)
2011. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget írt. Nem vagyok Samsung párti sőt, de hogy rossz telefon lenne azt nem mondanám.

A mininél sokkal jobb az SGS.

2011. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lemaradt:

Az SGS kijelzője sokkal jobb, mint a mini pro-nak. Az egyetlen előny talán a qwerty bill.

De az SE okostelefonjai elég szarok. A supportjuk egy rakás szar.

Van egy X10mini pro nálunk. Hát azt a 12e HUF-ot amiért vettük azt megérte, de többet nem adnék érte.


Az SGS-nek a támogatottsága sokkal jobb és a tudása is bőven jó.

2011. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem hogy jobb-e mert nekem most Sony Ericsson Xperia mini pro-m van.Ugy érdemes lenne váltani?Vagy akkor inkább nem és valami jobbat venni?De ha ennyire nem jó akkor legyetek szívesek mondjatok már valami telefont ami szerintetek jó és nem is több száz ezer.

2011. szept. 6. 20:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Még a samsung omnia 7-et néztem de eléggé rosszakat olvastam róla.
2011. szept. 6. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd, te felfogtad amit írtam az SGS-ről?
2011. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy felfogtam!Nem értem a kérdésedet...
2011. szept. 6. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

"De ha ennyire nem jó akkor legyetek szívesek mondjatok már valami telefont ami szerintetek jó és nem is több száz ezer."


Szerinted?

2011. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senki nem írt másik telefont ami szerinte jobb...
2011. szept. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!