Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is van ez az android...

Hogy is van ez az android marketnál?

Figyelt kérdés

ha gépről megyek fel a market.android.com-ra,és ott kiválasztok egy alkalmazást,rányomok az installra,akkor nem kéne automatikusan,mint az app storenál ráraknia a telómra?

ezzel szemben csak akkor kezdi el tölteni,ha a telefonomon rácsatlakozok a mobilnetre....


2011. szept. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Mivel neten keresztül telepíti a programot így én nem csodálkoznék azon, hogy csak akkor telepíti a programot amikor a netre csatlakozol a telefonnal.
2011. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még csak ismerkedünk az andorid markettel,azért kérdeztem :)

tehát ez nem úgy működik,mint az app store,viszont van vmi mód,hogy pc-ről egyből fel lehessen a telefonra rakni az alkalmazást?

2011. szept. 6. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Persze. De akkor a Maretet felejtsd el. Ami szerintem hülyeség. A Marketet kényelmesebb használni mint másolgatni a telefonra, aztán telepíteni az apk fájlokat. Ja és ahhoz, hogy a kártyáról telepíts kell egy fájlkezelő. Ez legtöbbször ki szokott maradni az androidos telefonokból ezért azt célszerű lenne letölteni Marketről.
2011. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűha...értem!:)

azt hiszem maradok akkor a sima marketes töltögetésnél :)

köszönöm a segítséget!

2011. szept. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!