Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen HTC-t ajánlanátok...

Milyen HTC-t ajánlanátok jelenleg?

Figyelt kérdés
HTC-t vennék és érdekelne hogy milyent ajánlanátok,ha lehet véleménnyel,tapasztalattal!Köszi
2011. szept. 6. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
HTC Desire HD 2:) <3 2 gigaherzig felhúztam és semmi baja. gyorsabb mint haverom gépe! XD ( lol ) Gyönyörű csodállatos kijelző, marhasok féleképpen lehet formálni, strapabíró. mi kell még? hát a telefon! :)
2011. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelenlegi legjobb Mo-n is kapható HTC egyértelműen a Sensation.

Hardverileg nagyon ott van, nagy kijelző, unibody (egy fém tömbből kivágott ház), stb.

Nézz utána ha jobban érdekel.

Egyetlen hátránya a fényképezőgép, az nem a legjobb, de bőven elviselhető.

2011. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jelenleg a sensation a legjobb de hamarosan jön pár igen jó telefonjuk(titan, bass,holiday ,egy sensation tuning , vigor)
2011. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem ajánlok névtelen nulla telefont. Csak márkásat vegyél. Samsung, LG, Nokia!
2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom még mindig a HTC Desire az egyik legjobb választás. Igaz, tavalyi modell, de éppen ezért sokkal olcsóbb. A HTC HD és az ehhez hasonló méretűek szerintem igen pixeles képet adnak. Egy 4 hüvelykes képernyőhöz a 480x800 képpontos képernyőfelbontás már igen kevés. Jó kijelzőről szerintem 250 ppi (pixel per inch) felett kezdünk beszélni, ezt pedig messze nem közelíti meg. Ez nem azt jelenti, hogy rossz, de véleményem szerint nem érik meg a felárat, hiszen azon kívül, hogy egy lehelletnyivel gyorsabb procija van, semmivel sem több. Egy HTC Desire tulajdonosaként mondom, hogy teljesen fölösleges egy ilyen 1 GHz-es procitól nagyobb teljesítményű CPU-t rakni egy telefonba, mert ezzel sem tapasztaltam még lassulást semmilyen körülmények között. Raádásul van fehér is a kínálatban, ami lélegzetelállítóan szépet mutat.
2011. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18:19-nek írom, hogy látom te is vágod az okostelefonos témát. A HTC az eggyik legjobb telefongyártó a piacon, egy új trónkövetelő. Semmiképp sem hasonlítanám egy Sony Ericsson vagy Samsung féléhez a készülékit. Lehet, hogy nem erősebb vagy nem okosabb, mégis sokkal több annál.
2011. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31:

Samsunghoz még talán hasonlítanám, de az LG a legalja.

2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!