Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortól lesz kapható a Defy+...

Mikortól lesz kapható a Defy+ a T-mobile-nál?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy valamikor ősszel, de nem mindegy, hogy a jövő héten, vagy majd valamikor novemberbe, és 70K körül lesz?
2011. szept. 5. 18:50
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Hívd fel a t-mobile-t, és ők megmondják. Szerinted mi honnan tudjuk, hogy melyik telefon melyik szolgáltatónál, és milyen árba fog kerülni?
2011. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, minek válaszolsz? Vagy szerinted csak olyan kérdéseket lehet feltenni amit a google-be is meglehet keresni? Gondoltam itt a mobiltelefonok témakörbe olyan emberek vannak akik értenek hozzá, és tudják, hogy mi van velük, pl.: a T-nél dolgoznak, beszállítók stb.
2011. szept. 5. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
hamarosan. a simánál nem lesz sokkal drágább
2011. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fórumon olvastam, valaki vette a fáradságot és felhívta őket, csak jövőre lesz. Eleinte biztos, hogy drága lesz, hülyék lesznek nem lefölözni a piacot. Főleg most, hogy a sima Defy-ból is régóta hiány van, mindenki ilyet akar venni.
2011. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!