Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4g 4.3.5-ös verzióját...

IPhone 4g 4.3.5-ös verzióját jailbrakeltem, le is fixáltam, de miután újraindítom akkor újra kell fixálni, mivel a safari és a cydia sem indul el. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyes voltál kisfiam! :D


A 4.3.5-ösre nem szabad jailbreakelt telefont frissíteni, mert ebben a verzióban javítottak ki egy hibát ami miatt egyáltalán jailbreakelni lehet. Így most mivel feltetted ezt a javított verziót a jailbreaked nem fog müködni...


Ha nem mentettél el elözö verziókat akkor azt hiszem leragadtál a nem feltört telónál :)

2011. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb olvass utána.
2011. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valahogy vissza lehetne állítani 4.3.4-es verzióra?
2011. szept. 4. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondtam, ha elmentettél egy elözö verziót akkor igen. De keress rá a neten hogyan, fejböl én se tudom.
2011. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nincs mentett verzió?
2011. szept. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!