Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya hiba lehet?

Sim kártya hiba lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta nem tudom tudom használni a mobilomat. Tegnap éjszaka még kifogástalanul működött.Telenoros, jelerősség kiváló, hálózat van. Ennek ellenére visszadobja az sms-eket, híváskor csörgés helyett 3 pittyegés után bontja a vonalat. Átraktam a kártyát több telefonba is, de a hiba ugyanúgy fennáll. Bármit akarok módosítani pl. a hálózati beállításoknál, "hálózati problémát" ír ki. A számom egy céges flottához tartozik, és e miatt nem tudok lépni az ügyfélszolgálatnál ma, mivel jelszót kér az ellenőrzéshez.Egy kollégámmal beszéltem ma, neki semmi problémája, ugyanazon típusú készülékkel. Hátha találkozott valaki hasonló problémával. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 4. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A tudom tudom nem dadogás, csak figyelmetlenség ....
2011. szept. 4. 16:59
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Szépen megkeresed a kapcsolattartódat a cégnél, és beszélsz vele. Ő ad egy meghatalmazást, azzal elmész a telenor üzletbe, és ott vagy kicserélik, vagy megoldják a hibát. Egyébként nekem is flottás van, nem jelszót kér, hanem ügyfélkódot, az pedig a számládon rajta van. Jobb felső sarok. A jelszó csak módosításhoz kell, kérdéshez nem.
2011. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ úgy fogok tenni.Rosszul írtam valóban, ügyfélkódot kért, de én magát a teljes számlát konkrétan nem kapom kézbe,(így ilyen jellegű adatot nem tudok kipuskázni) csak egy összeget, hogy mennyi a mobilszámlám.
2011. szept. 4. 17:36
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Nekem a számla jön, amin minden rajta van. Előfizető neve, tulajdonos neve, stb. Mintha egyéni előfizető lennék. De a kapcsolattartó mindenképpen tud neked segíteni, és akor mindent meg tudsz oldani. Amúgy ha nem kapsz számlát, honnan tudod, hogy a céged nem ver át?
2011. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyenleget le tudom kérni sms-ben, és már az egyéni összeget mutatja, nem úgy, mint régebben, az összesítettet. Eddig nem volt eltérés.
2011. szept. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!